JEDNÁ SE O CELODENNÍ, NAPROSTO DETAILNÍ A ŠOKUJÍCÍ ROZBOR

SOCIÁLNÍ DYNAMIKY, NA JEHOŽ ZÁKLADĚ POROZUMÍTE VEŠKERÉMU

KNOW-HOW, ZAJIŠŤUJÍCÍ TRVALÝ ÚSPĚCH U ŽEN

AKCE SE KONÁ V SOBOTU 19. BŘEZNA V PRAZE

PO ABSOLVOVÁNÍ NAŠEHO SEMINÁŘE

SEMINÁŘ POKRÝVÁ JAK ZÁKLADNÍ FUNDAMENTY PŘITAŽLIVOSTI, TAK JEDNOTLIVÉ TECHNIKY, IHNED POUŽITELNÉ V PRAXI ZDE, V ČESKÉ REPUBLICE

Součástí programu semináře je i mnoho doprovodných INFIELD VIDEÍ (skrytá kamera), které jasně vysvětlují námi vyučované dovednosti a zároveň jsou pro Vás důkazem jejich extrémní efektivity.

STÁVALO SE VÁM, ŽE JSTE NEMOHLI OSLOVIT HOLKU, PROTOŽE JSTE NEMĚLI CO ŘÍCT? TĚM DNŮM JE KONEC…

Uvidíte zde záběry, natočené skrytou kamerou přímo v klubech, barech, kavárnách, na ulici a prostě všude, kde je možné se seznámit.

Záběry jasně dokazují funkčnost našeho know-how v praxi. Vše, co uvidíte, rozebereme do detailů a vysvětlíme tak, abyste mohli sami ihned přikročit ke správné akci a získali výsledky, po kterých toužíte.

Počet účastníků je omezen, využijte příležitosti a získejte své místo na semináři.

Chceme, abyste si ze semináře odnesli maximální hodnotu, proto pro dlouhé pauzy není prostor. Bude to intenzivní den.

Program

REFERENCE

Jednou jsem jel autobusem a naproti mně si sedla nádherná dívka, dokonce jsme oba po sobě koukali a usmívala se na mě. Vím, že čekala, až jí oslovím. Ale z nějakého důvodu jsem naprosto zamrzl a nemohl ze sebe vydat ani slůvko a prolomit mezi námi tu bariéru. Přišel jsem tím o příležitost, která přijde jednou za rok. Řekl jsem si, že to byla poslední kapka a přihlásil se na seminář.

Nyní, když potkám nějakou dívku a vyměníme si pohledy, už pro mě není žádný problém jí efektivně oslovit a pozvat na kávu, nebo získat telefonní číslo. Dnes už vím, že mi žádná příležitost neuteče.

Pavel 21, Strakonice

Chodil jsem rád do klubů, nemusím říkat, že hlavně kvůli vysoké koncentraci sexy holek. Jenže nikdy to nedopadlo tak jak jsem si na začátku představoval. Místo toho, abych se bavil s holkama a nějakou si potom odvedl domů. Vždy jsme skončili s mým kámošem opilý na šrot , aniž bychom vůbec prohodili slovo s nějakou cizí dívkou. Jako by mezi mnou a jí byla nějaká neviditelná zeď, která se nedá překročit. Když se něco poštěstilo, bylo to vždycky díky úplné náhodě.

Po absolvování semináře se však všechno diametrálně změnilo. Uvědomil jsem si spoustu věcí, o kterých jsem dřív ani netušil. Brzy přišly naprosto neuvěřitelné výsledky. Dokázal jsem se s naprostou lehkostí bavit se všemi v klubu a první den jsem se hned líbal se dvěma holkama a dostal spoustu čísel.

Mirek 27, Pelhřimov

Nikdy jsem neměl problém oslovit cizí holku, ale od oslovení do postele vede celkem komplikovaná cesta. Teď už je to mnohem snazší. Po absolvování semináře už vím jak odejít s holkou z klubu, izolovat jí od jejích přátel a vzbudit sexuální vzrušení tak, že se mnou odejde domů.

Lukáš 19, Praha

Věděl jsem jak dostat do postele, ale občas přišla překážka, přes kterou jsem se nedokázal dostat. Teď do sebe všechno zapadlo jako puzzle.

Venca 28, Mělník
Něco se přihodilo...
Poslední transakce nebyla vyřízena.
Děkujeme!
Vaše platba byla přijata a pozvánka na seminář Vám byla poslána mailem.
Produkt bude doručen na adresu .
Pro jistotu si poznamenejte číslo objednávky:
Děkujeme!
Vaše platba byla předána bráně goPay a vyřizuje se.
Po schválení Vám pošleme pozvánku na seminář na adresu .
Pro jistotu si poznamenejte číslo objednávky: